Značky

, , , , , , , ,

Vyše 500 fanúšikov hlasovalo za 7 divov Tatier vo Facebook kampani, ktorú zorganizoval Kontakt Wellness Hotel****
Vysoké Tatry, August 31, 2011 – Kontakt Wellness Hotel vyhlásil výsledky Facebook kampane, kde sa fanúšikovia podelili o svoje tipy na najkrajšie miesta v Tatrách, ktoré by mali byť súčasťou neoficiálneho zoznamu 7 divov našich nádherných veľhôr.

V priebehu dvojmesačnej kampane na Facebooku hotel zozbieral tipy a návrhy na vyše 50 potenciálnych divov Tatier od 177 fanúšikov. Medzi tipmi boli prírodné výtvory, horské štíty, panoramatické vyhliadky, vodopády, jaskyne, plesá a okúzľujúce horské chaty.

V druhom kole kampane vyše 500 fanúšikov hlasovalo za víťazných 7 divov, ktorými sa stali:

  1. Dokonalá horská panoráma Tatier
  2. Štrbské pleso, ktoré bolo nominované aj v hlasovaní za 7 divov sveta
  3. Zelené pleso so svojou unikátnou zelenou farbou
  4. Lomnický štít s observatóriom a nádherným výhľadom
  5. Belianska jaskyňa s hudobnou sieňou a 8 druhmi netopierov
  6. Monumentálny štít Kriváň, symbol slovenskej slobody
  7. Čarokrásne vodopády Studeného potoka

“Veľmi nás potešil úspech kampane, množstvo skvelých tipov a entuziazmus, o ktorý sa naši fanúšikovia na Facebooku podelili s nami a so svojimi priateľmi.” uviedla Iveta Turkovičová, riaditeľka Kontakt Wellness Hotela****.

Čerpajúc inšpiráciu z tejto kampane hotel ponúka 7-dňový pobytový balíček pre tých, ktorý sa rozhodnú navštíviť Tatry a zažiť nezabudnuteľný pobyt objavovaním najkrajších tatranských pokladov.

Bližšie informácie o 7 divoch Tatier nájdete tu.
Štrbské Pleso - Vysoké Tatry

O Kontakt Wellness Hoteli****

Kontakt Wellness Hotel sa nachádza v Starej Lesnej, v centre Vysokých Tatier. Ponúka ubytovanie v 38 izbách, wellness služby vrátane Vitálneho sveta (s 8 saunami, bazénom a 4 vírivkami), SPA terapie, konferenčné služby s priestormi pre 80 hostí a športové atrakcie priamo v areáli hotela.
Hotel Kontakt Wellness Vysoké Tatry

Reklamy