Lyžovačka v Tatrách

Lyžiarske strediská Vysoké TatryNajlepšiu lyžovačka vo Vysokých Tatrách! Top strediská Tatranská Lomnica, Štrbské Pleso a Starý Smokovec!

Tohtoročná lyžovačka síce skončila,   ale všetci sa tešíme na zimnú sezónu 2012/2013. Dovtedy si užívajte leto a turistickú sezónu, ktorá začína už 15.6. Neváhajte a vyberte si z pobytových balíčkov Kontakt Wellness Hotela!

TOP Lyžiarske strediská:

TATRANSKÁ LOMNICA
Fantastická lyžovačka pre skúsených lyžiarov!

Lanovka Tatranská Lomnica Vysoké TatryTatranská Lomnica je jedna z najkrajších a najväčších tatranských osád. Nachádza sa na úpätí Lomnického štítu a práve vďaka tomu ponúka nezabudnuteľnú lyžovačku! V stredisku sa nachádza 10 zjazdoviek rôznej obtiažnosti s celkovou dĺžkou 8,8 km (ľahká obtiažnosť – 2,6 km, stredná obtiažnosť – 4,9 km a obtiažnosť expert – 1,3 km), 9 vlekov (kabínkové, sedačkové a pomy), 12 km bežeckých tratí, lyžiarsky servis, požičovňa lyží a škola lyžovania a snowboardingu. Parkovisko a mnoho stravovacích možností je samozrejmosťou.

Vyskúšajte si Vaše zručnosti na najstrmšej zjazdovke na Slovensku! Zjazdovka „Francúzska mulda“ v lyžiarskom stredisku Tatranská Lomnica je výzvou pre odvážlivcov!

Informácie o lyžiarskom stredisku
Informácie o snehových správach a aktuálnych lyžiarskych podmienkach 

ŠTRBSKÉ PLESO
Raj pre snowboardistov a adrenalínových nadšencov!

Štrbské Pleso - Vysoké TatryLyžiarske stredisko Park snow Štrbské Pleso patrí medzi najznámejšie slovenské lyžiarske strediská. V stredisku sa nachádza 8 zjazdoviek rôznej obtiažnosti s celkovou dĺžkou 7,4 km (ľahká obtiažnosť – 1,4 km a obtiažnosť pre pokročilých – 6 km), 6 vlekov, 16 km bežeckých tratí, lyžiarsky servis, požičovňa lyží a škola lyžovania a snowboardingu. Parkovisko a mnoho stravovacích možností je opäť samozrejmosťou.

Pre milovníkov snowboardingu je pripravený snowpark s možnosťou jumpovania a s využitím railov a prekážok!

Adrenalínoví nadšenci určite ocenia dobrodružné aktivity ako snowtubing, snowrafting, bungeerunning, bungeejumping či paragliding z veľkého skokanského mostíka!

Informácie o lyžiarskom stredisku
Informácie o snehových správach a aktuálnych lyžiarskych podmienkach

STARÝ SMOKOVEC
Ideálna lyžovačka pre rodiny s deťmi!

Starý Smokovec - Vysoké TatryNajstaršia tatranská osada Starý Smokovec na úbočí Slavkovského štítu ponúka viac ako len lyžovačku! Vyvezte sa na Hrebienok pozemnou lanovkou k lyžiarskym tratiam či k Snow-Fun parku s rôznymi atrakciami alebo vyskúšajte sánkovačku po 2,6 km dlhej sánkarskej dráhe! Celkovo sa v stredisku nachádza 7 zjazdoviek rôznej obtiažnosti s celkovou dĺžkou 7 km (ľahká obtiažnosť – 6,4 km a obtiažnosť pre pokročilých – 0,6 km), 10 vlekov, 2,6 km sánkarských dráh, lyžiarsky servis, požičovňa lyží a škola lyžovania a snowboardingu. Parkovisko a mnoho stravovacích možností, kde si prídu na chuť malí i veľkí je samozrejmosťou.

Lyžiarske stredisko Starý Smokovec je vhodné najmä pre lyžiarov začiatočníkov a rodiny s deťmi. Príďte s Vašimi ratolesťami do MAX Minilandu! Čaká Vás krásna lyžovačka a množstvo zážitkov!

Informácie o lyžiarskom stredisku
Informácie o snehových správach a aktuálnych lyžiarskych podmienkach 

Reklamy

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s